Battlefield Heroes Kasma Sorunu

Battlefield Heroes kasma, takılma veya donma sorunu yaşıyorsanız, konumuzu mutlaka inceleyiniz. Battlefield Heroes oyunu 2009 yılında piyasa çıkmıştır. Electronic Arts ile geliştirilen bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. 2. dünya savaşını içerisinde 3. şahıs nişancı kategorisindedir. Aslına bakarsanız oyun, Battlefield serileri arasında yerini almaktadır. Bu kısa bilgileri verdikten sonra 2015 yılında üretici firma piyasada kaldırılmıştır. Ayrıca oyun yaş grup açısından 16 yaş üzeri olarak belirlenmiştir. Oyunda yaşadığınız takılma veya donma sorunlarınız için alt satırlarımızda geniş bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca bu hatalar dışında bir problemle karşılaşmanız durumda lütfen bize geri bildirimde bulun. Sorunu birlikte çözmeye çalışalım.

Battlefield Heroes Takılma Sorunu

Takılma ve donma sorunlarının altında bir kaç sebep olabileceği gibi birden fazlada sorun olabilir. Bunun için yaşayabileceğiniz sorunları tek tek ele alarak, çözüm önerilerine dair ipuçlarını sunacağız. Kasma sorunu yaşıyorsanız ilk bakmanız gereken nokta kullanmış olduğunuz bilgisayar ile oyunun sistem özelliklerini karşılaştırmanız gerekiyor. Genel olarak sistem özelliklerine baktığımızda ;

En Düşük Özellikler

  • İşletim sistemi: Windows XP veya Windows Vista
  • CPU: Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.0 GHz
  • RAM: 512 MB (Windows Vista için 1Gb)
  • Ekran Kartı: 64MB DirectX uyumlu ekran kartı, Pixel shader 2,0 ve üzeri. (yalnızca AGP ve PCIe)
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu
  • Sabit disk alanı: Oyunu kurmak için 1 GB boş alan gerekmektedir
  • İnternet bağlantısı: 256kbit Kablo/DSL bağlantısı

Günümüzde bu tip özelliklere sahip olmayan bilgisayar neredeyse yok denecek kadar azdır. Bilgisayarınızı özellikleri ile yukarıda paylaştığımız bilgileri karşılaştırmanız durumda, kasma sorunun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Yorum yapın