H1Z1 Açılmıyor Hatası (Çözüm) (2021)

h1z1-acilmiyor-hatasi-gorsel

H1Z1 oyununu açmaya çalışırken oyun açılmıyor, yükleme ekranında kalıyor, beyaz ekran olması, siyah ekran olması gibi sorunlardan mı şikâyetçisiniz?

Ya da battle royal girmiyor, oyun giriş ekranında mı kalıyor? Bu hataları çözmeniz için sizinle bildiğimiz birkaç çözümü paylaşmak için buradayız.

  • Oyununuz güncel mi? Biliyorsunuz bu tarz oyunlara sürekli güncellemeler geliyor ve bu oyunun açılmamasına neden olabiliyor. Oyuna girmiyor ve siz bu durumdan rahatsızsanız güncellemenizi yapmanız gerekmektedir.
  • Bir diğer neden ise steam programının güncel olmamasıdır. Siz de zamanında güncelleme yapmadıysanız bu tarz sorunlarla karşılaşmanız olağandır. Güncellemeniz yoksa oyuna girdiğinizde tıklıyorum açılmıyor gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz.
  • İşletim sisteminizin güncel olmaması da bu soruna neden olabilir. Windows işletim sisteminizi kontrol etmeli ve gerektiği güncellemeleri yapmalısınız.
h1z1-acilmiyor-hatasi

KİNG OF THE KİLL AÇILMIYOR

Bu oyunu indirdiğinizde açılmama sorunu ile mi karşılaşıyorsunuz? Öncelikle dosya doğrulaması yapmalısınız. Daha sonra kontrol etmeniz gereken birkaç durum var.

  • Kullandığınız internetin hızı önemli bir nedendir. Eğer internetinizin hızı oyun oynatmak için yetersiz ise oyunun sürekli açılıp kapanması gibi bir sorunla karşılaşabilirisiniz.
  • En önemli neden ise ekran kartınızın güncel olmamasıdır. Bu neden oyuna girmenize, oyunun açılmamasına neden olabilir.
  • Siz de bir driver taraması yaparak, oyunun sizin bilgisayarınıza uyumlu olup olmadığını anlayabilirsiniz. Güncellemeleriniz tamam ise siz de oyuna rahat bir şekilde girebilirsiniz.

  Sizlere H1Z1 oyunundaki açılmıyor, yükleme ekranında kalıyor, beyaz ekran olması, siyah ekran olması gibi hatalara çözüm bulmaya çalıştık. Bu önerileri deneyebilirsiniz.

H1Z1 King of the Kill resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.h1z1.com

Eğer H1Z1 oyununda başka problemlerle karşılaşıyorsanız, yorumlar kısmından bizimle paylaşırsanız sorunlarınızın çözümüne ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Yorum yapın