Şekilli Nickler İle Online Ortamlarda Daha Havalı Görünün!

Şekilli nickler ile online ortamlarda daha havalı görünün

İnternet dünyasına adım attığımız andan itibaren hemen hemen her yerde çeşitli nickler kullanırız. Bu nickler genellikle o anki ruh halimizi yansıtan çeşitli Türkçe veya yabancı kelimelerden oluşur. Çoğu insan da daha sonradan bu nickleri değiştirme eğilimine girerler çünkü geçmişteki ruh hali ile sonraki ruh hali aynı olmayabilir. Bu değiştirme sırasında da nicki tamamen ya da yarım olarak şekilli olarak yapmak isteyebilirler. Şekilli nick yazma konusunun önemi de tam da bu noktada ortaya çıkmış olur.

Şekilli nick yazmak isteyen insanlar çeşitli sitelerden yardım almaya çalışır veya farklı alfabelerin karakterlerine bakarak kendileri şekilli ve özel bir nick üretmeye çalışabilirler. Bu noktada siteler ise şekilli nick yazma konusunda oldukça kolaylık sağlar. Çünkü sitelerdeki algoritma yazılmış olan bir harfin birçok farklı şeklini hazır bir şekilde kullanıcıya sunar. Kullanıcı bu harflerden beğendiğini kopyalayarak kullanabilir.

Şekilli nicklerin kullanıldığı birçok sosyal medya sitesi, oyun veya forum sitesi bulunmaktadır. Bunlardan örnek vermek gerekirse Valorant, PUBG gibi oyunlar; Instagram, Facebook, WhatsApp gibi sosyal medya uygulamaları bunlardan sadece birkaçıdır. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Şekilli Nick Yazma, Yazı Oluşturucu, İsimler, WhatsApp, PUBG başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz.

PUBG Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Sitemizin ilgili bölümüne girerek en üst kısma kullanmak istediğiniz herhangi bir nicki yazarak şekilli nick önerileri alabilirsiniz. Ardından beğendiğiniz herhangi bir nicki kopyalayarak kullanabilirsiniz. İsterseniz de not defteri yardımıyla aklınızdaki nickin sadece birkaç harfini şekilli olarak kaydedebilirsiniz.

Şekilli nick sadece farklı alfabelerden harflerin kullanılması demek değildir. Örneğin tamamen Latin alfabesinde bir nickin sonuna bir adet sembol eklediğiniz zaman da o nick şekilli olmuş olur.

Sırada ise kopyaladığınız nicki PUBG oyununda kullanmak vardır. Bunun için öncelikle oyun profilinize girmeniz gerekir. Profilinize girdikten sonra nickinizi değiştireceğiniz alandan kopyalamış olduğunuz nicki yapıştırarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede nickiniz artık bir markanız haline gelir ve size özel olan bu isim oyun dışında da hatırlanacak bir isim olarak insanların aklına girer.

Valorant Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Valorant oyununda da şekilli nickler yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle şekilli nickinizi oluşturmanız gerekir. Şekilli nickinizi yukarıdaki saymış olduğumuz yöntemlerle oluşturabilir ve kopyalayabilirsiniz. Ardından kopyalamış olduğunuz nicki bir not defterine kayıt edebilirsiniz.

Daha sonra ise Riot Games’in sunmuş olduğu nick değiştirme paneline ulaşmak gerekir. Google girerek arama kısmına Riot ID yazabilirsiniz. Burada karşınıza çıkan bilgileri eksiksiz girdiğiniz zaman karşınıza rumuzunuzu değiştireceğiniz alan açılacaktır. Şekilli nickinizi buraya yapıştırarak kaydet tuşuna basabilirsiniz. Sağ taraftaki kutucuğa ise sadece Latin alfabesinden birkaç harf ya da sayı yazmanız gerekir. Sağdaki kutucuğun bir önemi yoktur.

Valorant oyununda tüm semboller veya şekilli harfler kullanılabilir durumda değildir. Bu yüzden nickinizi kaydetmek istediğiniz zaman hata verirse farklı bir şekilli nick denemenizde fayda olacaktır. Özellikle Yunan, Kiril, Japon ve Kore alfabeleri desteklenmektedir. Bu bilgiye göre nick üretimi yapmanız daha mantıklı olacaktır.

WhatsApp Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

WhatsApp uygulamasında da şekilli nicklerinizi veya cümlelerinizi kullanabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz nicki kopyalayarak durum kısmına veya hakkında kısmına yapıştırıp kaydederseniz size özel olan nicki kullanmış olursunuz.

WhatsApp uygulamasında olduğu gibi aynı yöntemi Instagram, TikTok gibi uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Burada önemli olan uygulamanın diğer karakterlere izin verip vermediğidir. Uygulama bu tarz bir eyleme izin veriyorsa herhangi bir sorun yoktur. İzin verip vermediği ise kaydederken ortaya çıkacaktır. Şu anda birçok sosyal medya platformu şekilli nicklere izin vermektedir. İzin vermeyen uygulamaları da deneyerek öğrenme şansınız vardır.

Yorum yapın